Digital Garden Služby

Tvorba moderných web stránok

Section Title Separator

Programujeme profesionálne internetové stránky s použitím najnovších technológií a trendov. Naše riešenia dokážu zlepšiť Vaše podnikateľské výsledky.

Náš proces návrhu vždy začína silnou víziou, ktorá poháňa celý projekt. S našou digitálnou agentúrou, meriame dizajn stránky podľa toho, ako funguje a pritom ako jednoducho vyzerá. Sme presvedčení, že web dizajn je široký pojem, ktorý zahŕňa oveľa viac než to, či webová stránka vyzerá dobre, alebo nie. Hlavným úspechom je, že naša tvorba webových stránok je orientovaná na jasné naplnenie cieľov, ktoré si klient stanoví.

Ako Digital Garden sme zaviedli osvedčený postup do web dizajnu, aby sme zabezpečili, že každá stránka, ktorú vyrábame, ukázala ďalšiemu spotrebiteľovi jej hlavný cieľ. Začíname s výskumom na cieľovom trhu a objasnením kľúčových cieľov tohto webu. Následne vyrábame hrubý návrh vízie. Ukážeme našu koncepciu webu, ktorý pôsobí ako základ na diskusiu a spätnú väzbu. Táto vízia sa potom ďalej vyvinie do stránky plnej dizajnu.

Tvorba web stránok Programovanie internetových stránok Bratislava

Responzivita

Section Title Separator

Responzívne webové stránky (pre mobily, tablety) Vám môžu priviesť oveľa viac zákazníkov ako klasické webové stránky. Responzívne web sa prispôsobuje veľkosti zariadenia, na ktorom sa zobrazuje. Vďaka tomu sa tak web stáva ľahko ovládateľným tak na veľkých displejoch domácich počítačov, ako aj na mobilných zariadeniach.

Využite jedinečnú príležitosť a predbehnite konkurenciu už dnes. Vytvoríme pre Vás kompletný responzívy web. Analyzujeme Vaše ciele, ktoré potom prenesieme do samotnej tvorby tak, aby prínos nového webu bol čo najúčinnejší. Neváhajte a kontaktujte nás.

Komplexné SEO

Section Title Separator

Veríme, že SEO nie je raketová veda, ale otázka zdravého rozumu. Vyhľadávače nie sú náš súper, ktorého treba prekonať – je to náš spojenec, ktorého treba pochopiť a vyjsť mu v ústrety.

Nie sme fanúšikmi zázrakov na počkanie – po našich klientoch chceme veľa informácií, práce a ochoty do SEO investovať. Na oplátku ponúkame dobré, stabilné a dlhodobé výsledky v prirodzenom vyhľadávaní.

Copywriting

Section Title Separator

Copywriting je jednou z najdôležitejších činností nielen v oblasti online marketingu. Kvalitný text dokáže návštevníka premeniť na zákazníka. Copywriter je človek, ktorý sa zaoberá tvorbou marketingových textov. Copywriting je veľmi dôležitý pri tvorbe funkčných webových prezentácií a internetových obchodov. Perfektný copywriting dokáže prezentovať všetky podstatné výhody služby či produktu, bez toho, aby potreboval viac slov, než je nevyhnutné.

Nezabudnite, že súčasťou copywritingu je aj gramatická a štylistická správnosť textov. Nie je od veci celý web nechať prejsť korektúrou, a to predovšetkým vtedy, ak sa tomu tak nestalo pri tvorbe webu. Aj malá chybička dokáže negatívne ovplyvniť obchodný výkon webu.

programovanie-stranok-bratislava-referencie

Značka & Korporátna identita

Section Title Separator

Vizuálne vnemy sú tie najsilnejšie. Firma musí mať jasne definovaný vizuálny štýl, ktorý si ľudia zapamätajú a s ktorým si firmu spoja.

Logo je jednou z najdôležitejších oblastí prezentácie spoločnosti. Sprevádza Vás naprieč Vašou marketingovou stratégiou a ešte ďalej. Logo býva často zanedbávané, čo môže napomôcť rýchlemu koncu podnikania. Profesionálne logo je totiž viac než obrázok, ktorý Vaši klienti zazrú na webe a propagačných letákoch. Logo dokáže v priebehu niekoľkých sekúnd predstaviť Vaše podnikateľské aktivity zákazníkom, ďalším spoločnostiam či investorom. Zákazníci majú radi individualitu, špeciálne služby a tovar, radi nakupujú od konkrétnej značky. Pomôžeme Vám nielen s logom, ale aj s celou korporátnou identitou, ktorá Vás jasne vymedzí od konkurencie.

Grafický dizajn identity robíme inak ako ostatní, resp. tak, ako sa robiť má. Branding nerovná sa logo. Pre nás je to komplex elementov, ktoré spolu harmonizujú a niečo vyjadrujú. Je to najmä typografia, farebná paleta, ikonografia, ilustrácia, základné tlačoviny, Merchandising a v neposlednom rade potom logo.

Tvorba web stránok Korporátna identita Bratislava

Prečo korporátnu identitu?

Section Title Separator

Ak je značka ťažko rozlíšiteľná od konkurencie, nemôže fungovať celkom správne. Všetko vzájomne musí ladiť a vytvárať správnu synergiu. Iba vďaka jednotnému grafickému štýlu a nápaditému vyhotoveniu bude Vaša firemná identita ľahko zapamätateľná.

Ako vzniká?

Section Title Separator

Korporátna identita vzniká na základe poznania Vašej spoločnosti, Vašich produktov i klientov. Cieľom je vytvoriť jedinečný rozpoznateľný štýl a odlíšiť Vás tak od konkurencie.

Advokatska Kancelaria krporatna identita

Online marketing & Reklama

Section Title Separator

Radi pre Vás pripravíme komplexnú stratégiu online marketingu, pomôžeme určiť a rozvrhnúť rozpočet a odporučíme najefektívnejší komunikačné kanály pre Váš biznis.

Základom všetkého je podľa nás webová dátová analytika. Veríme, že práve v dátach sú odpovede na všetky marketingové i kreatívne otázky.

Všetko navrhujeme s cieľom zvýšiť relevantnú návštevnosť Vášho webu a budovanie povedomia o Vašej značke. Vieme nájsť zákazníkov a vhodne ich osloviť s ponukou, akú potrebujú. Zostavíme kampane, ktoré sa Vám násobne vrátia.

Vždy sa snažíme naplniť Vaše ciele na internete. Chcete sa zviditeľniť? Viac predávať na e-shope? Zvýšiť návštevnosť webu? Získate od nás služby, ako sú PPC reklamy, kampane na sociálnych sieťach, newslettre, SEO a ďalšie služby a nástroje, vďaka ktorým sa Váš web alebo e-shop nestratí v záplave ostatných. Všetko navyše dokážeme spoľahlivo merať a kontrolovať.

Vôbec nevadí, ak sa v online marketingu nevyznáte, od toho sme tu my. Celým procesom Vás prevedieme a všetko budeme konzultovať spoločne. U nás máte vždy svojho človeka, ktorému môžete maximálne dôverovať.

online marketing bratislava
online marketing digital garden

Grafický dizajn tlačovín

Section Title Separator

Aj napriek pokročilému elektronickému veku sa ani dnes nezaobídeme bez tlačovín ako sú vizitky, zakladače, brožúry, letáky.

Originálny a kreatívny grafický návrh pre úspech stačiť nemusí

  • Reklama musí byť čitateľná, pochopiteľná a zapamätateľná.Kreatívna grafika musí podporiť celkovú myšlienku a hlavný účel danej tlačoviny. Aby bolo každému, kto sa na ňu pozrie, hneď jasné, o čo ide. Aj keď existuje aj iný prístup: šokovať natoľko, aby ľudia sami hľadali a premýšľali čo to je? To závisí od toho ako veľká ste firma a akú máte na trhu pozíciu.
  • Reklamný leták a reklamný leták nie je vždy to istéJe potrebné zvažovať miesto, kde sa budú ľudia s letákom stretávať a koľko času mu budú ochotní venovať. Je niečo úplne iné distribuovať letáky do schránok, alebo naopak dávať letáky ľuďom, ktorí prišli do vašej prevádzky a chcú síce stručné, ale už podrobnejšie informácie na preštudovanie so sebou domov.
Tvorba web stránok Výroba tlačovín Bratislava

Natáčanie video reklám

Section Title Separator

Ponúkame profesionálne natáčanie reklám a firemných spotov, ktoré sú veľmi silným nástrojom pre Vašu online alebo televíznu prezentáciu.

Video, ktoré predáva

Video je jedným z najlepších predajných nástrojov. Pýtate sa prečo? Dôvodov je hneď niekoľko. Najdôležitejšie je to, že video na diváka prenesie emócie a práve emócie predávajú. Reklamy a spoty môžete navyše veľmi ľahko zdieľať medzi veľké množstvo ľudí. Dobre urobená reklama môže pomocou Facebooku a Youtube priniesť veľké množstvo zákazníkov.

Päťsekundový spot, alebo trojminútová reklama? Nič nie je problém. Postaráme sa o všetko. Od scenáru, výberu lokality, ozvučenia, osvetlenia až po záverečný strih. Natáčame na profesionálnu televíznu techniku. Môžeme Vám pomôcť aj s jeho umiestnením v televízií alebo s jeho zdieľaním na sociálnych sieťach.

Tvorba web stránok Natáčanie reklám a klipov